Конкурс на кращу бізнес-пропозицію

Кафедра економіки промисловості ОНАХТ оголошує конкурс на кращу бізнес-пропозицію серед учнів старших класів загальноосвітніх учбових закладів України за темою «Мінімізація ризиків підприємницької діяльності в умовах соціально-політичної нестабільності».

Мета конкурсу: виявлення та відбір обдарованої учнівської молоді для навчання в академії за спеціальністю «Економіка підприємства», здатної здійснити інноваційний прорив у вітчизняній економіці.
Дата проведення конкурсу: 20.10.2014 р. – 25.02.2015 року. Підведення підсумків, визначення переможців конкурсу – до 03.03.2015 р. Нагородження переможців конкурсу – на кафедрі економіки промисловості (м. Одеса, ОНАХТ, вулиця Канатна, 112, ауд. А-416 06.03.2015 о 14.30).
Учасники конкурсу: учні 10-11 класів.
Форма участі: заочна.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на e-mail кафедри (kafedraekon_01@ukr.net), в якій вказати прізвище та ім’я конкурсанта, клас та назву навчального закладу, телефони закладу, особистий, у т. ч. мобільний, та e-mail учасника та надіслати у вказаний термін конкурсну роботу.

Наші контактні телефони: (048) 712–40–15; 712–40–66.

Додатково: Умови конкурсу на кращу бізнес-пропозицію.