День кафедри ЕП

ДЕНЬ КАФЕДРИ !!!

18 березня 2015 року в рамках тижня факультету економіки, бізнесу та контролю було проведено захід, який присвячено Дню кафедри економіки промисловості. Темою свята обрали «Викладачі та студенти – одна академічна родина». Святкування пройшло на «одному диханні» в теплій дружній обстановці.

Вітав гостей і учасників завідувач кафедри д.е.н., професор Павлов О.І. У своєму виступі він розповів про досягнення кафедри та подальші перспективи в науковій роботі. А так же вручив грамоти з подякою від департаменту агропромислового розвитку Одеської облдержадміністрації викладачам кафедри: к.е.н., доцентам Волковїй С.Ф., Меліх О.О. і Колеснику В.І.

Святкову розважальну програму представили студенти 1-4 курсів. Автори та виконавці розважальної програми продемонстрували згуртованість, творчі здібності та креативність.

Студентами були представлені авторські номери в різних жанрах.

Піснею про економіста відкрили святковий концерт студенти 2 курсу.

1-й курс показав сценку про нелегке життя бога Студентства, якого вигнано з Олімпу.

Порадували гостей та викладачів своїми сольними виконаннями пісень студентка 3 курсу Аня Бурковська та студентка 2 курсу Настя Шувалова.

Про студентське життя цікавий ролик підготували студенти 3 курсу, в якому тонко помічена поведінка тварин і деяких студентів …

Гумореска, яку прочитала студентка 3-го курсу Альона Паршикова, викликала сміх у всіх, хто знає особливості студентського життя не з чуток.

А в сценці про 15-ту перездачу з економетрики ролі викладачів грали самі викладачі – Дідух Сергій Мирославович і Шалений Володимир Анатолійович.

І вінцем свята був виступ студентів 4-го курсу, які виконали пісню-шантаж … яка, на їхню думку, може бути не обов’язково хорошою, але … ОБОВ’ЯЗКОВО запам’ятовується!

Прекрасне враження справили ведучі заходу, студенти 3-го курсу Діна Дерменжі та Олександр Петков Бездоганно провели конферанс і підтримували зв’язок виступаючих з аудиторією протягом усього заходу.

Свято кафедри економіки відвідали гості: декан ФЕБіК Купріна Н.М., зав. кафедри технології питної води Коваленко О.О., зав. кафедри вищої математики Кузаконь В.М., зав. кафедри ТП і РС Тележенко Л.М., доцент кафедри технології комбікормів і біопалива Браженко В.Є., доцент кафедри соціології, історії та права Соловей А.О., а також студенти Одеського технічного коледжу – майбутні студенти нашої кафедри.

Було сказано багато теплих слів на адресу кафедри економіки промисловості.

Всі учасники, студенти, викладачі, гості, отримали безліч позитивних емоцій і заряд бадьорості на другий семестр 2014-2015 навчального року.

СПАСИБІ ВСІМ ЗА СВЯТО !!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>