Загальні збори студентів

27 квітня 2015 року відбулося засідання з питань організації студентського самоврядування на кафедрі економіки промисловості за участю завідуючого кафедри д.е.н., проф. Павлова Олександра Івановича, кураторів груп та студентів 1-4 курсів.

Студентське життя в стінах будь-якого вищого навчального закладу має бути різноманітним. Адже саме ці роки ми будемо завжди пам’ятати та згадувати. Студентське самоврядування й запроваджується для реалізації громадських прав студентів, формування у них почуття відповідальності, вміння вирішувати соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.

Для того, щоб студенти різних курсів спеціальності «Економіка підприємства» не почували себе відокремленими, а дійсно відчували себе часткою однієї академічної родини, ім’я якої «Кафедра економіки промисловості», було запропоновано організувати студентське самоврядування на кафедрі.

Головою студентського самоврядування обрано студентку ФЕБ-201 Шувалову Настю. Заступниками голови –Шикунову Катерину (ФЕБ-101), Шпарло Марину (ФЕБ-202с), Петкова Олександра (ФЕБ-301), Стягайла Андрія (ФЕБ-401).

За напрямок навчальної та наукової роботи відповідальна Дерменжі Діна (ФЕБ-301).

Організатором спортивної роботи обрано Ганусовського Віктора (ФЕБ -101). Відповідальним за культурно-масову роботу – Бурковську Анну (ФЕБ-301). Аудитор побутових умов – Корсовська Юлія (ФЕБ 201), відповідальні за студентську рубрику сайту та редакційна колегія – Тортіка Леся та Станімак Ольга (студентки ФЕБ -301).

Сподіваємося, що життя та діяльність студентів-економістів та викладачів кафедри буде спрямоване в одному напрямку заради розвитку та популяризації спеціальності «Економіка підприємства»!!!