Перемога

Конкурс завершено!

13 листопада 2015 року підведено підсумки проведення вузівського конкурсу на кращу студентську наукову роботу.

В конкурсі прийняли участь студенти 4 курсу 401 групи факультету ЕБіК Петков Олександр з науковою роботою на тему “Тіньова економіка в Україні та шляхи її подолання” та Дерменжі Діна з науковою роботою на тему “Предпринимательство Украины: анализ факторов развития и основных отличий от европейского бизнеса”).

Відповідно з рішенням конкурсної комісії на кращу студентську наукову роботу ОНАХТ за 2015 рік:

• ПЕТКОВ Олександр Іванович посів друге місце;
  • ДЕРМЕНЖІ Діна Федорівна посіла третє місце.

Науковому керівнику доценту Кулаковській Тетяні Анатоліївні оголошено Подяку за високий науковий рівень студентських наукових робіт.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!!