Участь у жюрі

Студентська олімпіада

24 березня 2016 року в Одеському технічному коледжі ОНАХТ обласною методичною комісією викладачів економіки і фінансів була проведена олімпіада з «Економіки підприємства» для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області. Олімпіада проводилася за економічним та технічним напрямами підготовки. В олімпіаді прийняли участь 18 учбових закладів м. Одеси та області – всього 35 студентів.

До складу журі, крім викладачів коледжів та технікумів м. Одеси, входила й к.е.н., доцент кафедри Економіки промисловості ОНАХТ Коєва Жанна Василівна.

За підсумками олімпіади переможцями серед студентів за економічним напрямом підготовки стали : Побережна К.О., Василюк В.О. (ОТК ОНАХТ) та Дєнісов М. (Одеський коледж транспортних технологій ОНПУ).

Серед учбових закладів (за економічним напрямом) командні місця розподілились наступним чином :

І місце – ОТК ОНАХТ
ІІ місце – ОКТТ ОНПУ
ІІІ місце – Білгород-Дністровський державний аграрний технікум, Одеський коледж комп’ютерних технологій ОДЕкУ.

Дякуємо за плідну співпрацю та вітаємо переможців!

Олімпіада з "Економіки підприємства". 24.03.2016р. Олімпіада з "Економіки підприємства". 24.03.2016р.