Участь у жюрі

Участь студентів ЕБіК у олімпіаді

Cтуденти факультету ЕБіК Дерменджі Д. і Петков О. прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства».

19-21 квітня 2016 року у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства».

ОНАПТ також була представлена на цьому заході. Студенти 4 курсу Дерменджі Діна і Петков Олександр вирішили спробувати свої сили у складному змаганні.

Участь у 2 етапі олімпіади

В олімпіаді брали участь близько 118 переможців І-го туру із 68 ВНЗ різних форм власності.

За результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства» конкурсні результати Дерменджі Діни і Петкова Олександра були відзначені Сертифікатами за підписом Голови конкурсної комісії.

Студент Петков Олександр був нагороджений грамотою в номінації «Найкращий результат за практичну підготовку».

Участь у 2 етапі олімпіади

Кафедра економіки промисловості щиро вітає наших студентів із почесною відзнакою і бажає їм подальших перемог!