Архів за день: 29.09.2016

День народження

Вітаємо рідну кафедру з Днем народження!

Вже стало доброю традицією святкувати День народження кафедри Економіки промисловості. Цього року урочисті заходи відбувалися два дні. 26 вересня 2016р. в спорткомплексі академії відбувся футбольний матч між командами викладачів і членів їх сімей та студентів. Матч присвячено (пам’яті) 70-річчю з дня народження Павла Володимировича Осіпова. За команду студентів грали наступні студенти: Віктор Ганусовський і Ігор Дімов (ФЕБ-301), Василій Сагайдак, Юрій Скрипнік і Дмитро Перепеляк (ФЕБ-201), Артур Подолян (ФЕБ-101).

За команду викладачів грали Олександр Іванович Павлов, Сергій Мирославович Дідух, Олексій Магденко, Алі Савенко, Георгій Татарік, Михайло Самофатов і Саба Сірадзе. Суддею матчу був викладач кафедри фізичного виховання Балтоматис Денис Васильович.

Гра вийшла динамічною та інтересною, пройшла в дружній атмосфері. Проте команда викладачів «Зубри» виграла з рахунком 11:6.

28 вересня 2016р. відбулося саме урочисте святкування Дня народження кафедри. У цьому році гостями заходу були Директор ННІМАіКС В.Е. Волков, Директор ЦМС С.М. Тодорова, зав. відділом аспірантури та докторантури О.О. Лівенцова.

Привітали викладачів кафедри зі святом декан факультету ЕБіК Купріна Наталя Михайлівна та заступник декана Маркова Тетяна Дмитрівна, вручили грамоту за активну участь у профорієнтаційній роботі.

Завідувач кафедри Павлов Олександр Іванович вручив кубок за перемогу у футбольному матчі команді викладачів та всім учасникам гри.

Ще однією доброю традицією стало знайомство на Дні народженні зі студентами першого курсу. Під бурні оплески студентів старших курсів та викладачів першокурсники були прийняті до великої сім’ї кафедри Економіки промисловості.

Святкування відбувалося під гаслом «Хто тут головний економіст?». Ведучі свята – викладачі кафедри Дідух С.М. та Магденко С.О. проводили конкурси між двома командами – хлопців та дівчат. До складу команд входили представники усіх груп. В напруженій та захоплюючій боротьбі на останньому конкурсі перемогу отримали дівчата.

В перервах між конкурсами своїми творчими подарунками вітали викладачів студенти.

Студентами гр. ФЕБ-202С до уваги глядачів була представлена презентація про будні та свята кафедри.

Студентами гр. ФЕБ- 301 була розіграна сценка «Перед екзаменом».

Сюрпризом для присутніх була вікторина «Питання для викладачів», яку провели студенти гр. ФЕБ-201. Викладачі згадали себе, як були студентами і відповідали на екзаменах.

Яке ж День народження без святкового торту? Святкування продовжилося за святковим столом з більш тіснішим спілкуванням викладачів та студентів.

Свято пройшло в теплій дружній обстановці.

Такі заходи доводять, що викладачі та студенти – єдина дружня сім’я!

Додатково: Фотогалерея.