Архів за день: 04.12.2016

Перемога

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

18 листопада 2016 року на кафедрі економіки промисловості ОНАХТ був проведений перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». У Олімпіаді прийняли участь студенти третього курсу. Серед завдань були тести, задачі підвищеної складності та теоретичні питання.

Незважаючи на наближення сесії – складного періоду у житті студентів, учасники Олімпіади добре підготувались та проявили волю до перемоги. У запеклій боротьбі із мінімальним відривом перше місце посів студент групи ЕБіК-301 Віктор Ганусовський. Друге місце поділили Катерина Побережна та Дмитро Саламаха. На третьому місціНаталія Бєлали, Юлія Якубовська та Анастасія Бондаренко.

Дякуємо усім учасникам олімпіади! Вітаємо переможців та бажаємо їм гідно представити рідну академію на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».