Архів за день: 03.04.2017

День народження

Відбувся День кафедри Економіки промисловості!

Цьогоріч святкування тижня факультету Економіки, бізнесу і контролю відбувалося 27-31 березня.

Свій День кафедра економіки промисловості святкувала разом із кафедрою управління бізнесом 29 березня 2017 року.

Теплі слова на адресу обох кафедр сказали декан факультету ЕБіК Купріна Наталія Михайлівна, завідувач кафедри економіки промисловості Павлов Олександр Іванович та завідувач кафедри управління бізнесом Басюркіна Наталія Йосипівна.

Студенти, як завжди, приймали активну участь в підготовці та проведенні свята. Вони прикрасили кафедру та аудиторії яскравими квітами, які зробили власноруч, та різнокольоровими кульками, а також організували святковий концерт.

Вся увага була приділена і яскравим виступам співачок, і запальним танцям, і навіть віршам.

Наприкінці свята серед студентів відбулася лотерея з цікавими призами. В якості лотерейних білетів були жартівливі побажання або передбачення.

Вже стало традицією святкове застілля з солодощами та піццею і спілкуванням між студентами і викладачами у дружній невимушеній обстановці.

Свято пройшло на «УРА»! Було цікаво та весело!

Додатково: Фотогаларея.

Продовжувати читання Відбувся День кафедри Економіки промисловості!