День народження

День кафедри Економіки промисловості

В Одеській національній академії харчових технологій в рамках Тижня факультету економіки, бізнесу і контролю 29 березня 2018 року пройшов День кафедри Економіки промисловості.

Як завжди, на святі були присутні не тільки завідуючий кафедри Економіки промисловості д.е.н., проф. Павлов О.І., викладачі кафедри та студенти спеціальності «Економіка», а також багато гостей. Поздоровляли зі святом директор навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна Каламан О.Б., декан факультету ЕБіК Купріна Н.М.

Після теплих та щирих слів на адресу присутніх кращим викладачам та старостам академічних груп було вручено грамоти та подяки.

Розважальна частина з концертом була підготовлена студентами усіх курсів спеціальності. Свято пройшло в дружній і теплій обстановці.

Дякуємо всім за участь та підтримку!