Архів за день: 15.05.2018

Студентська конференція

Міжвузівська наукова студентська конференція ОНАХТ

Секція кафедри “Економіка промисловості” активно підтримує наукову молодь в рамках Міжвузівськоі наукової студентської конференціі ОНАХТ! Актуальні питання сучасної економіки та власні інноваційні пропозиції – результат командної роботи кафедри!

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Павлов Олександр Іванович, відповідальний за студентську науку, к.е.н., доцент Дідух Сергій Мирославович.

Результати своїх наукових досліджень представили студенти 3-5 курсів спеціальності “Економіка підприємства”, а також студенти Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій.

Міжнародна конференція

Міжнародний конкурс

На базі Одеської національної академії харчових технологій було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science – 2018». Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

За напрямом «Економіка і управління» ІІ місце посіли студентки кафедри економіки промисловості Мініна Вікторія і Федорова Тетяна із роботою «Assessment of the optimal capital structure of Ukrainian agricultural holdings (Кernel Нolding S.А., МНР S.А.)».

Вітаємо дівчат із перемогою!!!

Конкурс було проведено на високому рівні. Співорганізаторами конкурсу є навчальні заклади: Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Новосадський університет (Сербія), Технологічний інститут Чжецзянського університету (Китай), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).

Перемога

Вітаємо

Студентка кафедри економіки промисловості Мініна Вікторія зайняла третє місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економіка та управління у сфері торгівлі ” у 2017-2018 н.р.

Високопрофесійне журі високо оцінило роботу Вікторії та впевнену доповідь. Вітаємо з успіхом і бажаємо подальших наукових досягнень!

Дякуємо за особистий внесок у цю перемогу доценту кафедри економіки промисловості Дідуху Сергію Мирославовичу!