Запрошення до виступу

Теоретичний семінар кафедри

27‒30 квітня 2020 року буде проведено дистанційний теоретичний семінар кафедри економіки промисловості за темою «Регулювання економічного розвитку в умовах системного глобального виклику 2020 року: уроки для України».

Загальні висновки за результатами семінару будуть розміщені на сайті кафедри.

Кафедра запрошує всіх зацікавлених фахівців прийняти участь у семінарі.

Обсяг тез: до двох сторінок А-4. Тип шрифту Times New Roman, 14пт., інтервал 1.

Для участі у семінарі необхідно надсилати тези доповідей на електронну адресу кафедри: kafedraekon_01@ukr.net

проведення теоретичного семінару кафедри за темою
«Регулювання економічного розвитку в умовах системного глобального виклику 2020 року: уроки для України» (27.04‒30.04.2020 року)

1. Подача тез доповіді проф. Павловим О.І. ‒ до 24. 04. включно.
  2. Подача тез виступів кожним викладачем та аспірантом ‒ до 27.04. включно.
  3. Ознайомлення з поданими текстами учасників семінару та подання ними пропозицій до рекомендацій семінару ‒ до 28.04. включно.
  4. Узагальнення модератором семінару доц. Яблонською Н.В. поданих пропозицій на оформлення рекомендацій ‒ до 30.04. включно з наступною їх розсилкою учасникам семінару через електронну пошту кафедри.

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *