Архів за день: 26.04.2020

Що цікавого ви знаєте про українські гроші та банківські купюри?

Основою економіки будь-якої країни є ГРОШІ, як готівкові, так і безготівкові, а українські банкноти вважають одними з найкрасивіших та захищених у світі.

Так, спеціально для банкнот створено «конкурс краси» на звання кращої банкноти року, який проводиться International Bank Note Society (IBNS). Наша українська гривня вже не перший рік приймає участь у цьому конкурсі. Серед 21 номінантів премії Banknote-2019 є 1000-гривнєва купюра,яку ввели в обіг 25.09.2019 р.,

1000-hriven

Купюра 500 гривень також входила до ТОП-20 за 2016 рік, купюри в 100 та 200 гривень також приймали участь у конкурсі «краси» банкнот, але, нажаль, не перемогли.

А переможцем конкурсу Banknote-2019 стала банкнота 100 флоринів Центрального банку Аруби.

100-florins-front

100-florins-back
Факультет економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій пропонує вищу економічну освіту за спеціальністю 051 «Економіка», яка розуміється, як заробити гроші, вигідно їх вкласти та отримувати стабільний високій дохід!

Увійди сьогодні у коло фахівців, які управляють економікою й бізнесом та створюють майбутнє!

Сайт факультету: http://www.febik.ontu.edu.ua/ua/

Міжнародна конференція

Павлов О.І. Тези доповіді на теоретичному семінарі кафедри 27 квітня 2020 року

Павлов О.І
Регулювання економічного розвитку в умовах системного глобального виклику 2020 року: уроки для України*
Тези доповіді на теоретичному семінарі кафедри 27 квітня 2020 року

Преамбула
Тема доповіді присвячена діагностиці системного глобального виклику, який постав перед сучасною цивілізацією, аналізу його економічної складової, інститутів регулювання економічного розвитку в умовах надзвичайного положення соціуму, пошуку людством адекватної відповіді на цей виклик та обґрунтуванню необхідності усвідомлення українською владою та суспільством певних уроків з цього досвіду.

Продовжувати читання Павлов О.І. Тези доповіді на теоретичному семінарі кафедри 27 квітня 2020 року

Читаем новости

Крила успіху: зроблено на кафедрі економіки промисловості ОНАХТ

suylevsky-volodymyrТема підприємництва в наш час набула особливої популярності мабуть через той важкий тягар, який відчувають на собі підприємці. Знаю це по собі. Але зараз не стільки про це, скільки про складові успішності самої справи.

За п’ять років, які минули з того часу, коли я залишив рідні пенати, у мене не було жодних підстав жалкувати з приводу прийнятого рішення. І причиною цьому є не тільки значне зростання моїх статків. Я, крім цього, як і раніше, продовжую віддавати усього себе улюбленій розумовій роботі, отримуючи від цього задоволення та відчуття практичної корисності результатів своєї праці.

Запорукою моєї успішності, як підприємця та людини, є попередні дев’ять років життя, які пройшли у студентському та викладацькому середовищі кафедри економіки промисловості ОНАХТ. Тут у 2013 році я захистив кандидатську дисертаціє з економіки.

Певне, час збирати каміння ще не прийшов, але сучасна ситуація дає привід для міркувань й спостережень ‒ фундаментальних за своїм значенням. Одне з них стосується формули підприємницької успішності. Вона складається з кількох простих слів, а саме: «хоче, може, знає, має». При цьому остання ланка (має) ланцюга є похідною від перших трьох, а перша (хоче) ‒ базова. У моєму випадку друга (може) та третя (знає) ланки ланцюга своїми коріннями йдуть до рідної кафедри.

Отже фундаментом мого успіху є знання, вміння та досвід, які були отримані під час навчання та роботи на кафедрі, яка за свою 65-річну історію отримала славу кузні розумних, успішних та щасливих людей. За це ‒ низький уклін моїм викладачам, які з часом перетворилися на колег.

Нинішнім та майбутнім студентам кафедри заздрю та зичу здоров’я й успіхів. Перше, як відомо, не можна купити за будь-які гроші. Щодо другого, то готовий вказати адресу, але виключно відвідувачам кафедрального сайту. Так, ви здогадалися ‒ це кафедра економіки промисловості ОНАХТ.

Володимир Сулевський,
випускник кафедри 2006 року,