Архів за день: 20.05.2020

Читаем новости

Сяючі грані алмазного ендшпіля

Панфілов Олексій Вадимович, з 2014 року директор Дитячої шахової академії «Умная пешка», кандидат в майстри спорту з шахів, призер багатьох регіональних і всеукраїнських турнірів з шахів. (Докладніше: http://chesskidsakkerman.com.ua/page).

panfilov-cup

Вітаю всіх!!!

Колись в юності я вирішив присвятити себе професії, пов’язаної з соціально-економічною сферою діяльності людини. Ще будучи студентом кафедри економіки промисловості Одеської національної академії харчових технологій, я зрозумів, що без знань, отриманих тут, я б не зміг знайти своє гідне місце в суспільстві. Вивчення економічних дисциплін сформувало моє цілісне уявлення про те, як вибрати свій власний шлях досягнення успіху. Через роки я переконався, що не помилився у виборі спеціальності, яка дозволила реалізувати в реальності мою мрію.

З 2004 по 2013 я працював начальником відділу документальних перевірок юридичних осіб Білгород-Дністровської ОДПІ. В мої обов’язків входило здійснення багатьох функцій: контроль наповнюваності бюджетів усіх рівнів, контроль складання звітності, проведення документальних перевірок юридичних осіб, робота з підбору персоналу, претензійна робота в судах, робота з правоохоронними органами. Важлива і складна робота на державній службі. Але хотілося займатися чимось для радості душі та з користю для суспільства.

І я подумав: що я можу робити ще краще? Звичайно ж, грати в шахи! А якщо я вмію добре грати в шахи, значить, можу навчити й інших. Було б бажання. Ось тут виникло наступне питання: як це зробити? Мені на допомогу прийшли знання та вміння, які я отримав на кафедрі економіки промисловості ОНАХТ. Так з’явився соціально-комерційний проект «ДША «Умная пешка».

Процес розробки, впровадження та просування проекту був довгим і складним. Тепер я – директор ДША «Умная пешка», за сумісництвом –  дитячий шаховий тренер. Забезпечую повне функціонування та розвиток, веду роботу із залучення спонсорів.

panfilov-chess

Це повністю мій проект! Всі говорили, що немає шансів, але у мене була мрія. І якщо у мене є чим пишатися, то тільки цим. І своїми сонечками: учнями-шахістами.

Бажаю всім студентам, абітурієнтам, випускникам кафедри економіки промисловості натхнення й здійснення мрії!

Панфілов Олексій,
випускник 2005 року