Архів за день: 08.07.2020

60-річчя

Леоніду Петровичу Бондарю – 60!

Співробітники, аспіранти та студенти кафедри вітають з 60-річним ювілеєм голову екзаменаційної комісії з захисту бакалаврських випускних та магістерських кваліфікаційних робіт Л.П. Бондаря – директора дочірнього підприємства з іноземною інвестицією “Сантрейд”.

Розніжене теплом літо достигає з рожевощокими абрикосами, колоситься золотою пшеницею, засмагає з грайливими дітлахами біля річки Савранки.

Саме у таку пору, 10 липня 1960 року у селі Полянецьке Савранського району Одеської області народився Леонід Петрович Бондар.

Для кожного з нас життя, мов цікава книга. Щодня перегортаємо аркуші, дні складаються в роки та по закінченні чергового розділу хочеться помріяти про майбутнє…

У 1983 році Леонід Петрович Бондар закінчив Одеський політехнічний інститут та отримав диплом інженера за спеціальністю «Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства». Після цього здобув великий управлінський досвід, працюючи директором побуткомбінату, головою правління КСП «Світанок», директором комбікормового заводу та державного підприємства «Хлібна база №77» Держрезерву України.

Та де б Леонід Петрович не працював, його завжди відрізняли гарний вибір позиції, сильний удар і прекрасна гра головою! Цим життєвим премудростям Леонід Петрович навчився граючи в свою улюблену гру – футбол, тому на ввірених йому підприємствах завжди створював команди як футболістів, так і однодумців!

У 2004 році Леонід Петрович здобув другу вищу освіту – закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав диплом магістра за спеціальністю «Державне управління».

Нині Леонід Петрович працює на посаді директора дочірнього підприємства з іноземною інвестицією «Сантрейд», де зарекомендував себе вимогливим і успішним керівником.

Прийміть, шановний Леоніде Петровичу, найщиріші вітання з нагоди Вашого Ювілею від колективу кафедри економіки промисловості Одеської національної академії харчових технологій! Бажаємо Вам натхнення у реалізації усіх планів, звитяги у досягненні мети, міцного здоров’я на довгі роки, сімейного щастя, кохання та добробуту!

leonіd-petrovich-bondar-60-let