Запрошення на семінар

Круглий стіл

6–7 квітня 2021 р. на базі Одеськой Національної академії харчових технологій була проведена ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді» в он-лайн режиме.

У рамках всеукраїнської конференції на кафедрі: “Економіки промисловості”  7.04.2021 було проведено круглий стіл на тему: “Цифрова трансформація бізнесу як відповідь на сучасні виклики економічного середовища”, модератором якого був доц. Дідух С.М.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі і студенти кафедри “Економіки промисловості” ОНАХТ і економічного відділення ВСП “Одеський технічний фаховий коледж ОНАХТ”.