Перемога

Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» № 1174-р від 29 вересня 2021 р. завідувачу кафедри економіки промисловості ОНТУ (колишня ОНАХТ) професору Павлову Олександру Івановичу призначено довічно стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Колектив кафедри щиро вітає Олександра Івановича з такою високою оцінкою його діяльності, бажає натхнення та нових досягненнь і пишається своїм шановним завідувачем!

Додатково: Розпорядження КМ України № 1174-р (pdf)