Архів за день: 05.05.2022

Запрошення на конгрес

Участь завідувача кафедри, професора О.І.Павлова в онлайн-зустрічі

Участь завідувача кафедри, професора О. І. Павлова в онлайн-зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом, Міністром закордонних справ України 2007–2009 років В. С. Огризком

Зустріч з В. С. Огризком, що пройшла 5 травня 2022 року з 12.00 до 14.00 на платформі Zoom за участі викладачів, студентів українських вишів та представників дипломатичних установ, було організовано Державним підприємством «Генеральна дирекція обслуговування іноземних представництв» спільно з Навчально-науковим інститутом міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

У першій половині зустрічі її почесний гість, який є автором книги «Розпад Росії: загроза чи шанс?», поділився власними думками щодо причин повномасштабної російської агресії проти України та баченням перспектив перебудови сучасної системи міжнародних відносин й зокрема її безпекової складової.

Після виступу В. С. Огризка, присутні на зустрічі задали йому низку актуальних питань з обговорюваної теми, на які отримали вичерпні відповіді. В процесі обговорення професор О. І. Павлов звернув увагу присутніх на доленосне значення виклику, спричиненого російською агресією, що постав перед світовою спільнотою й поцікавився позицією українського дипломата щодо механізмів, які слід виробити та застосувати для перебудови сучасної системи міжнародних відносин.

В свою чергу В. С. Огризко висловив бажання ознайомитися з книгою професора О. І. Павлова «Слов’янофільський, імперський, геостратегічний та цивілізаційний контекст російської війни проти України», над якою працює зараз завідувач кафедри.

Затверджено Програму для проведення атестаційних іспитів

Затверджено Програму для проведення атестаційних іспитів студентів  спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Економіка підприємства» на ступень бакалавра.

Додатково: документ в форматі pdf