Успішні випускники

Кафедра “Економіки промисловості” пишається своїми випускниками, серед яких:

• Андросенко Віталій Дмитрович – начальник відділу ГУ ДПС в Одеській області.
  • Волошановський Іван Іванович – завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації.
  • Дідух Сергій Мирославович – к.е.н., доцент кафедри економіки промисловості.
  • Захарчук Людмила Іванівна - начальник фінансово – господарського відділу, головний бухгалтер районної ради м. Луцька, Волинської області.
  • Козак Катерина Богданівна – засновник ТОВ «СИЛУВІТ».
  • Крупіна Світлана Валеріївна – к.е.н., доцент кафедри економіки промисловості.
  • Кулаковська Тетяна Анатоліївна – к.е.н., доцент кафедри економіки промисловості.
  • Куліков Андрій Герасимович - заступник генерального директора ПП Фірма “Гармаш”.
  • Луцик Богдан Аркадійович – керуючий MARISTELLA MARINE RESIDENCE.
  • Магденко Світлана Олександрівна – ст. викладач кафедри економіки промисловості.
  • Мазарак Володимир Петрович – голова Ради ТВ АППУ в Одеській області.
  • Махоніна Наталія Віталіївна – директор ТОВ “Велес-Агро ЛТД».
  • Меліх Олена Олександрівна – д.е.н., доцент, завідувач кафедри туристичного бізнесу і рекреації ОНАХТ.
  • Сумець Андрій Михайлович - український шахист, гросмейстер.
  • Фрум Ольга Леонідівна – к.е.н., доцент кафедри економіки промисловості.
  • Яблонська Наталя Валентинівна – к.е.н., доцент кафедри економіки промисловості.