Голосування. Жюрі

Участь у роботі жюрі

Завідувач кафедри, професор Павлов О.І. 22–23 квітня 2015 року прийняв участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) «Економіка підприємства», яка відбулася на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Додаково: запрошення до участі (скан-копія)

Журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

На фото члени журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) “Економіка підприємтсва”: зліва від професора Павлова О.І. – голова оргкомітету олімпіади, ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка професор Онищенко В.О.